Термінова допомога для збереження наукового потенціалу України

ЗАЧИНЕНО. Заявки, подані зараз, не будуть враховані (Фундація може надавати винятки у виняткових, обґрунтованих випадках)

Як вислати заявку

Польська версія цієї сторінки

Заявки можна подавати до 19 квітня 2022 року, опівночі (за польським часом).

Пропозиція термінової допомоги описана в цьому оголошенні – уважно прочитайте її перед заповненням анкети.

Заявки можна подати за допомогою анкети в кінці цієї сторінки. Після відправки анкети кандидат зможе ще раз перевірити її та внести виправлення.

Анкета доступна двома мовамі: польською та українською. Анкету потрїбно заповнити польською, англійською або українською мовами (текст, введений в анкеті, не обов’язково має бути напісаний мовою анкети). При можливості просимо заповнювати анкету польською або англійською мовою. У разі виникнення проблем звертайтеся до Фундації за тел. +48 731 164 682 або +48 883 188 969 (тел. або Signal) або stypendia@skubi.net .

Анкету необхідно вислати (кнопка SUBMIT (завершити) у кінці) лише після її заповнення. Однак під час заповнення ви можете зберегти заповнений вміст (кнопка із зображенням дискети в кінці, поруч із кнопкою SUBMIT), окрім того, система автоматично зберігає заповнений вміст анкети кожні 30 секунд. Завдяки цьому, якщо ви припините заповнення, а пізніше повернетеся до цієї дії на тому ж комп’ютері, використовуючи той самий браузер, вам не доведеться повторювати вже виконану роботу: попередньо заповнені поля будуть завантажені автоматично (на жаль, вкладені файли не зберігаються таким чином; якщо ви припините заповнення анкети після вкладення файлів, вам доведеться прикріпити їх знову).

Документи (у тому числі статті чи книги при наявності) слід додавати до анкети у відповідних рубриках / полях. Однак, якщо кандидат хоче надіслати до Фонду документи, які важко прикріпити (наприклад, через те, що розмір документа завеликий, або тому, що це книга, яку кандидат має лише в паперовій версії), просимо зв’язатись з нами та домовитися про інший спосіб відправлення документа (електронно або на папері).

Отримання кожної заявки буде автоматично миттєво підтверджено цим веб-сайтом, а також, не пізніше ніж протягом 48 годин, підтверджено безпосередньо працівником Фундації. У разі відсутності будь-якого з цих двох підтверджень, будь ласка, зв’яжіться з Фундацією, оскільки відсутність підтвердження може означати, що заявка не була отримана.

Рубрика Знання іноземних мов: Для кожної мови, яку знає кандидат, потрібно вказати рівень володіння відповідно до шкали від A1 до C2, що використовується Радою Європи. При вказуванні рівня мови наявність спеціального сертифіката не є обов’язковою (наприклад, при зазначенні мовного рівня C2, потрібно володіти зазначеною мовою на високому рівні, але не вимагається диплом чи сертифікат, що це підтверджує). При можливості просимо надіслати будь-яку додаткову інформацію або документи для підтвердження знання мови: мовні сертифікати, дипломи, інформацію про досягнення (приклади: сертифікат додається або три наукові статті, опубліковані англійською мовою або я вивчав право у Франції протягом одного року (магістр …) і склав усі іспити французькою мовою, диплом додається ).

Рубрика Найважливіші наукові праці має описувати дослідницьку діяльність кандидата у стислій формі.
Рубрика Інше в кінці анкети має містити інформацію, яка не вписується в інші поля, але має значення для оцінки заявки (наприклад, соціальна або політична діяльність, характеристика від наукового керівника чи інших осіб).

Документи, які рекомендується додавати до анкети:

  1. Автобіографія.
  2. Мотиваційний лист із описом проекту, який фінансуватиме Фундація.
  3. Копії академічних дипломів та, при необхідності, документів, що підтверджують досягнення кандидата у соціальній, політичній або громадській діяльності, підтвердження його/її праці на державній службі чи іншій роботі за фахом, а також підтвердження знання мов, за наявності.
  4. Перелік публікацій, експертних висновків та інших робіт, що підтверджують науковий та професійний рівень кандидата. Копії основних публікацій і праць. Перелік наукових публікацій має бути складений точно, згідно з правилами, прийнятими для цього виду документів; зокрема, має містити назву кожної роботи мовою оригіналу та точну інформацію про місце видання.
  5. Сертифікати про рівень володіння іноземними мовами, якщо є.
  6. Рекомендаційний лист від наукового керівника кандидата, професійного керівника чи іншої особи, яка може підтвердити рівень підготовки кандидата. Рекомендується додавати й інші рекомендаційні листи, а також контактні дані осіб, яких Фундація попросити надати свою думку щодо кандидата.
  7. Кандидат може додати будь-які інші документи, які можуть допомогти в оцінці його кандидатури.

ЗАЧИНЕНО. Заявки, подані зараз, не будуть враховані (Фундація може надавати винятки у виняткових, обґрунтованих випадках)

Loading